Skip to content

Audience Media Group / Biuro prasowe / Audience Media Group na Mapie Branży Interaktywnej IAB Polska

Audience Media Group na Mapie Branży Interaktywnej IAB Polska

22.01.2024

Mapa Branży Interaktywnej IAB Polska to projekt, który od 12 lat pełni rolę drogowskazu dla firm szukających do współpracy partnerów w projektach internetowych.

Mapa Branży Interaktywnej IAB Polska to projekt, który od 12 lat pełni rolę drogowskazu dla firm szukających do współpracy partnerów w projektach internetowych. Stanowi usystematyzowane kompendium wiedzy o podmiotach działających na polskim rynku internetowym i jest odpowiedzią na dynamiczny rozwój branży.

Mapa Branży Interaktywnej IAB Polska 2023/2024 zawiera 425 interaktywnych logotypów brandów pogrupowanych w 57 kategoriach w 9 kolejnych obszarach. Tymi obszarami są: Kreacja i realizacja, Programmatic, Narzędzia, Powierzchnie reklamowe, Analizy, E-commerce, Usługi, Edukacja, Ambasadorzy digitalu.

Przejrzyste uporządkowanie firm w kategoriach i obszarach ułatwia odnalezienie na Mapie Branży Interaktywnej poszukiwanego partnera do współpracy, a także obrazuje całą drogę projektową – od stworzenia kreacji reklamowej, poprzez wykorzystanie odpowiednich narzędzi i zakup powierzchni reklamowej, analizę kampanii, aż po sprzedaż i usługi.

Łącznie do bieżącej, 12. edycji Mapy przystąpiło 226 firm, które zgłosiły 315 marek działających na polskim rynku interaktywnym. 

Jedną z firm na Mapie Branży Interaktywnej jest Audience Media Group, polska grupa mediowa dostarczająca efektywne rozwiązania z zakresu digital marketingu (reklama wideo, reklama audio, reklama display, e-mailing oraz marketing efektywnościowy), którą tworzy pięć wyspecjalizowanych podmiotów.

Audience Media Group jest członkiem IAB Polska.

Mapę można pobrać z linku poniżej.

Wybierz usługę, która Cię interesuje i napisz do nas!

    reklama wideo onlinereklama audio onlinekampania displayperformance marketinge-mail marketingInne