Skip to content

_O NAS

Audience Media Group to polska grupa mediowa dostarczająca efektywne rozwiązania z zakresu digital marketingu (reklama wideo, reklama audio, reklama display, e-mailing oraz marketing efektywnościowy), którą tworzy pięć wyspecjalizowanych podmiotów.

VIDEOads realizuje kampanie reklamowe video online. Dzięki znajomości rynku reklamy video digital – w tym kluczowych wydawców – wszystkie kampanie optymalizujemy tak, aby osiągnąć jak najwyższy współczynnik pełnych obejrzeń i widoczności reklamy.

AUDIOads realizuje kampanie na platformach emitujących cyfrową reklamę audio (radia online oraz aplikacje i platformy streamingowe). Dzięki unikatowemu na rynku narzędziu dobudowującemu efektywny zasięg radiowy do kampanii digitalowych docieramy do zaangażowanej w treść grupy docelowych odbiorców.

DISPLAYads realizuje w sposób kompletny kampanie display. Dzięki doświadczonemu zespołowi oraz narzędziom, jakimi dysponujemy kupujemy media, emitujemy kreację, analizujemy wyniki oraz optymalizujemy prowadzone działania reklamowe.

PERFOAds realizuje kampanie efektywnościowe. Dzięki autorskim rozwiązaniom technologicznym oraz wszystkim dostępnym kanałom i narzędziom precyzyjnie docieramy do określonej grupy docelowej. Dostarczamy jakościowy ruch i rozliczamy się za efekty.

EMAILads realizuje kampanie e-mail marketingowe. Dzięki przejrzystemu systemowi rozliczeń gwarantujemy realizację celów reklamowych w zoptymalizowany sposób.

Wspieramy realizację Twoich celów reklamowych.
Audience Media Group – Kompetencje. Narzędzia. Doświadczenie.

Zapraszamy do współpracy!

Wybierz usługę, która Cię interesuje i napisz do nas!

  reklama wideo onlinereklama audio onlinekampania displayperformance marketinge-mail marketingInne

  _Nasz Zespół

  Paweł Sypczuk

  Stanowisko: CEO

  Paweł, jako doświadczony manager z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży mediowej, odpowiada za długofalową wizję organizacji i kieruje strategicznym rozwojem Audience Media Group. To na nim spoczywa budowanie trwałych relacji z klientami oraz partnerami biznesowymi grupy, zarządzanie zespołem oraz nadzorowanie codziennej działalności firmy.

  Agata Florczak

  Stanowisko: Business Integration Manager

  Adres e-mail: agata.florczak@audiencemediagroup.com

  Obszar kompetencji Agaty obejmuje – oprócz działań z zakresu marketingu efektywnościowego – wsparcie klientów w realizacji kampanii reklamowych wideo online oraz digital audio.

  Z branżą marketingową związana jest od ponad 10 lat. Odpowiadała za pozyskiwanie klientów, realizację oraz optymalizację kampanii afiliacyjnych oraz za tworzenie strategii wielokanałowych i media planów.

  Jacek Pecko

  Stanowisko: Head of Technology

  Adres e-mail: jacek.pecko@audiencemediagroup.com

  Jacek odpowiada za koordynację prac związanych z programowaniem (frontend, backend), optymalizację kampanii reklamowych, programmatic, SEO, SEM. Ma również doświadczenie w administracji serwerami Linux oraz w programowaniu aplikacji mobilnych.

  Monika Bartnik

  Stanowisko: PR & Communication Manager

  Adres e-mail: monika.bartnik@audiencemediagroup.com

  Monika jest odpowiedzialna za koordynację działań komunikacyjnych oraz public relations. 

  Jest doświadczonym PR-owcem o zacięciu dziennikarskim i pasji do pisania, zwłaszcza o mediach, marketingu… bieganiu i podróżach. Ma wieloletnie doświadczenie zarówno dziennikarsko-redaktorskie, jak i na stanowiskach związanych z PR i marketingiem.