Skip to content

Audience Media Group / Biuro prasowe / Audience Media Group świętuje Wielki Dzień Pszczół!

Audience Media Group świętuje Wielki Dzień Pszczół!

08.08.2023

Audience Media Group, polska grupa mediowa dostarczająca efektywne rozwiązania z obszaru digital marketingu, w ramach działań CSR angażuje się w ochronę środowiska i już od wielu lat wspiera pszczoły, przekazując część zarobionych środków na budowę pszczelich uli. 8 sierpnia – jak co roku – wyjątkową okazją do świętowania jest więc Wielki Dzień Pszczół.

Audience Media Group świadoma roli, jaką odgrywają pszczoły w ekosystemach oraz rolnictwie kilka lat temu postanowiła podjąć konkretne kroki na rzecz ich ochrony. W ramach działań CSR firma wspiera pszczoły, przekazując część zarobionych środków na budowę uli. Wyjątkową okazją do świętowania jest więc obchodzony na świecie 8 sierpnia Wielki Dzień Pszczół.

Projekt “Wspieramy pszczoły. Budujemy pszczele domy” jest wyrazem troski naszej firmy o środowisko naturalne oraz zrozumienia dla kluczowej roli, jaką pszczoły odgrywają w zapylaniu roślin i zachowaniu bioróżnorodności. Chcemy również pokazać, że biznes może być przyjazny dla natury oraz ludzi i zachęcić innych do podejmowania podobnych inicjatyw. Oczywiście robimy to również dlatego, bo lubimy miód 🙂 – mówi Paweł Sypczuk, CEO Audience Media Group.

W pasiece Audience Media Group jest obecnie 50 pszczelich rodzin. Jedna rodzina = jeden ul. Pszczoły zbierają nektar z akacji, lipy i rzepaku, bo właśnie w takim otoczeniu ustawione są ule Audience Media Group. W pozostałych okresach (kiedy nie kwitną wyżej wspomniane pożytki) zbierany jest miód wielokwiatowy. 

Z okazji Wielkiego Dnia Pszczół zespół Audience Media Group delektował się słodkimi babeczkami przygotowanymi specjalnie na tę okazję. Do wszystkich pracowników trafił również miód z najnowszych zbiorów oraz ołówek z nasionami wraz z zaproszeniem do wzięcia udziału w zabawie z nagrodami. 

Wybierz usługę, która Cię interesuje i napisz do nas!

    reklama wideo onlinereklama audio onlinekampania displayperformance marketinge-mail marketingInne