Skip to content

Audience Media Group / Biuro prasowe / Audience Media Group rozszerza współpracę z Polsat Media

Audience Media Group rozszerza współpracę z Polsat Media

07.12.2022

Audience Media Group – polska grupa mediowa dostarczająca efektywne rozwiązania z obszaru digital marketingu – rozszerza dotychczasową współpracę z Polsat Media o działania obejmujące performance marketing.

Audience Media Group w ramach współpracy z Polsat Media odpowiadała dotychczas za usługi z zakresu realizacji kampanii reklamowych wideo online oraz digital audio. Zakres wspólnych działań poszerzył się ostatnio o performance marketing. 

Rozszerzenie współpracy o nowy obszar związany z realizacją kampanii efektywnościowych to odpowiedź na oczekiwania klientów Polsat Media, którym zależy na bieżącej optymalizacji kampanii oraz zwiększaniu skuteczności prowadzonych działań reklamowych.– Aktywność w obszarze marketingu efektywnościowego pozwoli nam z jeszcze większą skutecznością realizować kampanie dla klientów Polsat Media. Performance marketing, dzięki skutecznemu docieraniu do konkretnych i pożądanych grup odbiorców, zapewnia bowiem szybkie, i co najważniejsze dla reklamodawców, mierzalne rezultaty – mówi Agata Florczak, Business Integration Manager w Audience Media Group.W internecie wciąż przybywa treści wideo. Według „Raportu Strategicznego Internet 2021/2022”, wydanego przez IAB Polska, w ciągu ostatnich trzech lat podwoił się również poziom konsumpcji contentu wideo zarówno w formie krótkich materiałów, jak i filmów pełnometrażowych oglądanych na platformach VOD. – Uwaga, z jaką użytkownicy konsumują treści wideo niestety nie rośnie, ale wręcz maleje. W tym kontekście niezwykle istotne staje się tworzenie takich reklam, które przyciągają wzrok, a tym samym uwagę odbiorcy. Rozszerzenie współpracy z Polsat Media o działania z obszaru performance marketingu pozwoli nam tworzyć rozwiązania zarówno efektowne, jak i skutecznie zachęcające odbiorców do podejmowania aktywności pożądanych przez reklamodawców – podsumowuje Paweł Sypczuk, CEO Audience Media Group.

Wybierz usługę, która Cię interesuje i napisz do nas!

    reklama wideo onlinereklama audio onlinekampania displayperformance marketinge-mail marketingInne