Skip to content

Audience Media Group / Biuro prasowe / Awanse i nowe osoby w zespole Audience Media Group

Awanse i nowe osoby w zespole Audience Media Group

01.12.2022

Agata Florczak awansowała na stanowisko Business Integration Manager w Audience Media Group, polskiej grupie mediowej dostarczającej efektywne rozwiązania z zakresu digital marketingu. W 2022 r. rozbudowano również zespół AMG. Dołączyły do niego: Zofia Kostrzewa, Anastasiya Baranouskaya oraz Sylwia Szeszko. 

Agata Florczak związana jest z Audience Media Group od marca 2022 r. Jako Head of Performance Marketing odpowiadała za szeroko rozumiane działania efektywnościowe. Ma doświadczenie w obsłudze kampanii rozliczanych w modelach CPC, CPL, CPS SUC, opartych o display, nativ, push, retargeting oraz e-mailing. 

1 października 2022 r. Agata Florczak awansowała na stanowisko Business Integrated Manager. Obszar jej kompetencji obejmuje – oprócz dotychczasowych działań z zakresu marketingu efektywnościowego – wsparcie klientów w realizacji kampanii reklamowych wideo online oraz digital audio.

Agata z branżą marketingową związana jest od ponad 10 lat. Odpowiadała zarówno za pozyskiwanie klientów, jak i realizację oraz optymalizację kampanii afiliacyjnych, a także za tworzenie strategii wielokanałowych i media planów.W kwietniu 2022 r. do Audience Media Group dołączyła Zofia Kostrzewa. Na stanowisku Account Managera odpowiada za koordynację działań związanych z kampaniami efektywnościowymi. 

Zofia jest absolwentką neurokognitywistyki na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym w Warszawie. Z Uniwersytetem związana jest również jako wykładowczyni na Wydziale Psychologii, gdzie prowadzi zajęcia m.in. ze statystyki. Pracuje również w Emotion Cognition Lab (Interdyscyplinarne Laboratorium Regulacji Emocjonalnej i Procesów Poznawczych), w ramach którego współprowadzi projekty badawcze.We wrześniu do zespołu Audience Media Group dołączyły Anastasiya Baranouskaya oraz Sylwia Szeszko. 

Anastasiya Baranouskaya jako Junior Traffic Manager odpowiada za testy, implementację oraz monitorowanie kampanii z obszaru performance marketingu, wideo oraz audio. Jest absolwentką kierunku Frontend Web Developer. 

Sylwia Szeszko na stanowisku Junior Account Managera odpowiada zarówno za współpracę z wydawcami, jak i za prowadzenie oraz optymalizację kampanii efektywnościowych i kampanii wideo. Jest absolwentką kierunku Zarządzanie w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi.– Cieszę się, że w tym roku dołączyły do naszego zespołu tak kompetentne osoby, które nie tylko swoją wiedzą i doświadczeniem, lecz również świeżym spojrzeniem wspierają rozwój Audience Media Group – mówi Paweł Sypczuk, CEO Audience Media Group.

Wybierz usługę, która Cię interesuje i napisz do nas!

    reklama wideo onlinereklama audio onlinekampania displayperformance marketinge-mail marketingInne